10
ÚJ

A könyvek szerelmesei - Éldekorált

Cikkszám: 
DBK_227154
A könyvek szerelmesei - Éldekorált

A meleg időre való tekintettel, csak saját felelősségre tudjuk futárszolgálattal elküldeni vagy csomagautómatába kézbesíteni azon termékeinket, melyek hőérzékenyek (pl. csokoládék).
Amennyiben a termék a szállítás során megolvad, nem tudunk felelősséget vállalni a keletkezett kárért. A nyári melegben javasoljuk a személyes átvétellel történő rendelését.

Megértésüket köszönjük!

Szállítási idő:
3-5 munkanap
Készleten több, mint 10db
Bruttó 5 990 Ft
Bruttó 5 390 Ft
Kezdete: 2025.04.22   A készlet erejéig!
Megtakarítás 600 Ft
Kedvezményeket keres?
Részletek
A romantikus komédia műfajának koronázatlan királynője harmadik regényében könyvrajongókról írt – könyvrajongóknak!

Egy nyár, két ellenlábas és egy cselekményfordulat, amit egyikük sem látott előre.

Nora Stephens élete a könyvek körül forog. Elolvasott mindent, ami elolvasható, ő maga viszont egyáltalán nem egy tipikus regényhős. Azaz nem hetyke, pimasz, merész csaj, nem laza, nyugis álomnő, és a legkevésbé sem cukorfalat. Hanem kőkemény irodalmi ügynök, aki legfeljebb az ügyfelei szemében hősnő.
És akinek a vadvirágos réten piknikezés, a jóképű vidéki doki, a deltás pultos vagy más hasonló figurák helyett Charlie Lastrát, a mogorva New York-i könyvszerkesztőt dobta a gép. Igazi cuki találkozás lehetne ez hős és hősnő között, ha nem futottak volna már össze többször New Yorkban, és a megismerkedésük nem lett volna híján mindennemű cukiságnak.

Nora jól tudja, hogy korántsem ideális regényhősnő, és Charlie is tisztában van vele, hogy nem ő a nagybetűs álomférfi. De miután újra és újra egymásba botlanak – a véletlenek olyan összjátéka folytán, amely cselekményszálat minden valamirevaló szerkesztő kukázna –, felfedeznek valamit, ami alapjaiban rengeti meg az önmagukról írt, gondosan megkomponált sztorijukat.

„A tökéletes nyári romkom.” – Parade
„Az egyik kedvenc szerzőm.” – Colleen Hoover, New York Times-bestsellerszerző
„Varázslatos, elbűvölő és kimondottan egyedi! Emily Henry írása ajándék a világnak. Minden egyes új könyvét jobban szeretem, mint az előzőt, és már alig várom, hogy lássam, mit tartogat számomra a következő! – Ali Hazelwood, A szerelem képlete című New York Times-bestseller szerzője
„Emily Henry elképesztően huncut humorral ír romkomokat, és megvan a képessége ahhoz, hogy néhány mondaton belül szinte egyszerre nevettessen és ríkasson meg. Nem is beszélve a mindent felemésztő kémiáról! A szereplői pezsegnek, mint a jó pezsgő, és szinte leugranak az oldalakról, egyenesen a szívünkbe!” – Josie Silver, az Egy éj a szigeten New York Times-bestseller szerzője
„Emily Henry könyvei igazi ajándékok az olvasóknak: tökéletes bennük a szenvedély és a kedves évődés aránya. A szövegük könnyed, a karaktereik bűbájosak. Az egyetlen rossz bennük, hogy véget érnek.” – V.E. Schwab, az Addie LaRue láthatatlan élete New York Times-bestseller szerzője

Valós vásárlói vélemények

Adatok
Vonalkód:
9789636145491
ISBN:
9789636145491
Utoljára frissítve:
2025-04-22 00:10:04
EAN:
9789636145491
Nyelv:
Magyar
Kiadó:
Central Könyvek
Író:
Emily Henry
Oldalszám:
456
Kiadás éve:
2024
Könyv kötése:
kartonált, éldekorált
Gyártói cikkszám:
9789636145491
Tömeg:
100 g/db
Hasonló termékek
A könyvek szerelmesei - Éldekorált
A könyvek szerelmesei - Éldekorált
10
Bruttó 5 990 Ft
Bruttó 5 390 Ft
Pepita Super Seller Pepita.hu marketplace partner

italkereso.hu

Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
FOGYASZTÓ BARÁT
3159 szavazat

delfinbuvar.hu
© Fogyasztó Barát
88.91%
a vásárlók közül ajánlaná ismerősének ezt a boltot.
Elégedettség a bolttal:
Szállítási idő:
A bolt áttekinthetősége:
Ügyfélszolgálat/kommunikáció:
A(z) DelfinBúvár Webáruház elnyerte az Árukereső Megbízható Bolt minősítését a vásárlók valós visszajelzései alapján.